Silnice

Karbon silnice

Zero
Zero
Zero
Zero
Zero

Design karbonového Zera vychází z klasických ocelových rámů, které byly konstruovány pomocí spojek. Rozhodli jsme se tradiční styl spojování aplikovat na moderní karbonový rám, jehož oversize trubky mají kruhový tvar včetně 57 milimetrů extrémně široké hlavy, v níž jsou pro větší pevnost použita 1,5 palcová ložiska. Střed kola je PF30. Rám je kompatibilní s elektronickým systémem řazení Di2 a EPS. Dlouhodobá, pečlivá práce na vývoji geometrie se nám vrátila v podobě rámu, který má potenciál změnit váš dosavadní zážitek z jízdy.

Vsadili jsme na svoje zkušenosti a pocity, s nimiž jsme se do sestavování kola pustili. Zero reaguje okamžitě, jakmile šlápnete do pedálů a jeho schopnost akcelerovat je návyková. Stejně tak oceníte připravenost rámu reagovat na změnu pohybu. Pohled na řidítka, pod nimiž dominuje široká hlava, zvyšuje pocit jistoty. Pevnost bez ztráty pohodlí vás pronese terénem, ať už je jakýkoli. Trubky jsou konstruovány patentovanou metodou nulového návinu, která zajišťuje vysokou torzní tuhost a pevnost. Dvě slova nesoucí zdánlivě stejný význam definují jízdní kvality rámu na dvou úrovních.

Tuhost přispívá rychlosti, pevnost souvisí s odolností rámu proti mechanickým poškozením. Naší prioritou nebylo vytvořit superlehký rám, což při použití spojek ani nejde. Zero je při váze 1.300 gramů bytelný rám z naddimenzovaných trubek a spojů s dlouhou životností. Rám je vhodný pro vysoké jezdce a nepochybně uspokojí závodní ambice. V konfiguraci nabízíme řadu vychytaných designů doplněných o službu přípravy grafického návrhu na míru.

 

Zero

cena rámového setu: 59 000 CZK


 

 

Zero Air Bordo

Jedna z variant designu Air, působí díky jemné metalíze ve skutečnosti mnohem lépe než na fotkách.
3TChris KingSan MarcoShimanoTufo
Chci vědět více
Zero Air Bordo
Zero Air Bordo Zero Air Bordo Zero Air Bordo Zero Air Bordo Zero Air Bordo Zero Air Bordo Zero Air Bordo

Zero Air Red

Design je inspirován letadly s padesátých let. Nádherná červená nahradila původní červenou na komponentech a vzniklo kolo, které upoutá svou dotažeností.
3TChris KingCinelliSRAMTufo
Chci vědět více
Zero Air Red
Zero Air Red Zero Air Red Zero Air Red Zero Air Red Zero Air Red Zero Air Red