Ptáte se, jestli jedeme? Jedeme! A budeme moc rádi, pokud pojedete s námi!

Tahle jízda je naše srdeční záležitost, na kterou se vždy dlouho dopředu těšíme, a to především díky vám! Každý rok se v pelotonu sejde spousta skvělých lidí. Nejen našich dlouholetých přátel, ale také zákazníků a partnerů, ze kterých se přátelé postupně stávají a to nás na tom celém baví nejvíc.

Jedeme již tradičně v den zahájení filmového festivalu, které letos vychází na pátek 28. června. Před sebou máme okolo 155 km jízdy včetně solidního převýšení, ale nemusíte se bát, tempo nastavíme tak, abychom si to užili všichni. Díky velkému zájmu a různým úrovním jezdců letos poprvé rozdělíme peloton na dvě skupiny.

Pokud nebudete po páteční jízdě chtít cyklistiku pověsit na hřebík, můžete se přidat ke skupině, která pojede v sobotu zpět do Prahy na kole.

Další novinkou letošního ročníku je, že vůbec poprvé budeme mít dresy v oficiálním festivalovém grafickém designu od studia Najbrt, které pro nás opět ušili kamarádi z Isadore.

Dres je vaší vstupenkou do pelotonu a je k objednání níže skrze náš e-shop. Dresy budou k převzetí od úterý 25.6. u nás ve Festce nebo na srazu v den jízdy. Při nákupu zvolte jako způsob doručení "Pick-up".

Pro úspěšnou registraci vyplňte prosím krátký registrační formulář níže.

Festka & KVIFF dres
Festka & KVIFF dres

Festka & KVIFF dres

Regular price€113
/
Tax included.

Unikátní dres z produkce Isadore.

Letos poprvé v oficiálním festivalovém grafickém designu od studia Najbrt. 

Dresy budou k převzetí od úterý 25.6. u nás ve Festce nebo na srazu v den jízdy – 28.6. Při nákupu prosím zvolte jako způsob doručení "Pick up".

Dres má závodní střih, z toho důvodu doporučujeme zvážit o velkost větší, než obvykle. Dres je lehký a aerodynamický. Dokonale chrání před sluncem (UPF 50+) a skvěle odvádí vlhko a teplo. Je vyrobený ze 100% recyklovaného polyesteru a elastanu. Určitě se nestane dresem na jedno použití.

Vyrobeno v EU.

Size


Trasa

Praha > Karlovy Vary

Délka 155,3 km
Převýšení 1992 m
Start – pátek 28. června z ulice Horoměřická – Google maps
– pomalejší skupina (25 km/h) – 7:30
– rychlejší skupina (28 km/h) – 8:15
Cíl – v 15:00 hodin před hotelem Thermal

PRAKTICKÉ INFORMACE

Do jaké skupiny se mám přihlásit?
V závislosti na počtu účastníků bude peloton z důvodu bezpečnosti a různé úrovně jezdců rozdělen na dvě skupiny – pomalejší a rychlejší. Záleží pouze na tom, jaké tempo vám vyhovuje více. Obě skupiny budou kompaktní a ani v jedné z nich vám neujedeme. Vámi preferovanou skupinu prosím vyplňte v registračním formuláři. O tom, do které skupiny jste byli přiřazeni vás budeme včas informovat. 

Můžu jet i když na mě nezbyl dres?
Ano, dresů je omezené množství a může se stát, že na vás nezbyde požadovaná velikost. V takovém případě je potřeba uhradit startovné ve výši 800 Kč. Poprosíme vás, abyste alternativní dres zvolili ideálně černé barvy.

Jak se dostat z Varů zpět do Prahy?
Zpět do Prahy se dá jet autobusem. Doporučujeme zakoupit si místenku. Vlakové spojení vede přes Ústí nad Labem, je to hezká cesta, ale dost zdlouhavá. Nebo samozřejmě na kole, společná jízda zpět se bude konat v sobotu v závislosti na počtu zájemců.

Kdo mi vezme věci?
Na startu je možnost dát si věci do auta, které s námi pojede po celou dobu. Snažte se prosím omezit velikost svých zavazadel na minimum. Přepravu zavazadel zajistíme i v sobotu, pokud se s námi rozhodnete jet na kole zpět do Prahy.

Jak to bude s jídlem?
Na trať si určitě vezměte na co jste na dlouhých jízdách zvyklí. V autě bude na doplnění voda a drobné občerstvení v podobě banánů, tyčinek, apod. V plánu jsou dvě větší zastávky na občerstení.

Co si mám vzít s sebou?
Rezervní duše či galusky, pláštěnku, bidony, jídlo, peníze, mobilní telefon.

Mám zájem o sobotní jízdu na kole zpět do Prahy, kde se dozvím více informací? 
Svůj zájem prosím potvrďte v registračním formuláři, bližší informace včas obdržíte e-mailem. Sobotní jízda zpět je podmíněna zájmem alespoň pěti účastníků.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat

Michael
michael@festka.com
+420 603 541 101

Jakub
jakub@festka.com
+420 731 464 171